Nasza firma oferuje szeroką usługę wiercenie w betonie zbrojonym, w ścianach, stropach i fundamentach. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznym sprzęcie HILTI. Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, realizujemy tu najwięcej zleceń ale jesteśmy otwarci na działania w całej Polsce. Wycinanie otworów wszelkiego przeznaczenia wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu, obsługiwanego przez doświadczonych operatorów.

Wiercenia w żelbecie specjalistycznym sprzętemWiercenie w żelbecie z zastosowaniem techniki diamentowej polega na pracy wiertnic z wiertłami rurowymi o koronkach diamentowych. Wykorzystywane urządzenia pozwalają na pracę bez udarową, przewierty naszymi maszynami cechującą się dużą precyzją oraz pozwalającą osiągnąć otwory o kilkumetrowej, a nawet kilkunastometrowej długości. Wiercenie diamentowe przy pomocy  naszego sprzętu umożliwia wiercenie w pionie i w poziomie, pod kątem, daje to pełną swobodę wykonywanych prac i umożliwia wiercenie otworów w żelbecie np. w suficie pod dowolnym kątem.

Dysponujemy ośmioma profesjonalnymi wiertnicami, do których stosujemy wiertła o średnicy 8 – 800 mm. Skok średnicy wierteł pod kotwy wynosi 2 mm, pod przepusty – 10 mm. Technika pozwala na wykonywanie otworów o przekrojach różnych od okrągłych (przejścia wentylacyjne, technologiczne, montażowe, pod montaż stolarki) – stosując nawierty obwodowe. W koniecznych przypadkach odstępujemy od montażu wiertnicy przy pomocy kotew, zastępując go mocowaniem przy użyciu pompy próżniowej w wypadkach powierzchni wykończonych. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dokładnością nowoczesnego sprzętu jakim dysponujemy gwarantuje precyzyjne i szybko wykonane odwierty.

Wykonujemy odwierty służące pobieraniu próbek materiałowych w celach analitycznych. Duże zastosowanie znajdujemy w remontach obiektów sakralnych, zabytkowych przy spinaniu murów oraz sklepień. Stosujemy bezpieczne metody wiercenia technologią diamentową.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów oraz wykonanie dla nich prac w umówionym terminie, dlatego usługa oferowana przez naszą firmę jest na możliwie najwyższym poziomie a prace wykonywane przez doświadczonych fachowców. W razie konieczności oferowane działania wykonujemy również nocą. Cel jaki nam przyświeca to solidne wykonanie prac w możliwie jak najkrótszym czasie zachowując konkurencyjne ceny usług.

W razie pytań możecie Państwo kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Technologia:

  • 8 wiertnic HILTI,
  • 250 wierteł diamentowych Ø8-800mm,
  • Wiercenica hydrauliczna do długich otworów oraz dużych średnic,
  • Wiercenie bezudarowe,
  • Możliwość wiercenia w suficie oraz pod dowolnym kątem.

Wybrane realizacje:

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu, w przypadku zainteresowania ofertą oraz pytań o cennik wiercenia otworów w betonie.