Cięcie betonu przez pracownika za pomocą piły Doświadczenie naszej firmy sięga 1990 roku, w którym nasi operatorzy pierwszy raz zastosowali tarcze diamentowe. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznym sprzęcie HILTI. Cięcie żelbetu dzięki wykorzystaniu techniki diamentowej przebiega sprawnie i szybko. Precyzyjne cięcia nie stanowią problemu ponieważ stosowany sprzęt jest doskonale przystosowany do wykonywania tego typu prac, cięcie betonu zbrojonego również nie jest wyzwaniem. Nasza specjalizacja to wycinanie otworów w betonie, cięcie żelbetu, kamienia oraz cegły techniką diamentową. Wrocław jest naszą siedzibą oraz miejscem realizacji największej ilości zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na terenie całej Polski. Cennik naszych usług dostępny jest na stronie, w razie pytań możecie Państwo kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów oraz wykonanie dla nich prac w umówionym terminie, dlatego usługa oferowana przez naszą firmę jest na możliwie najwyższym poziomie a prace wykonywane przez doświadczonych fachowców. W razie konieczności oferowane prace wykonujemy również nocą. Cel jaki nam przyświeca to solidne wykonanie prac w możliwie jak najkrótszym czasie zachowując konkurencyjne ceny usług.

Cięcie betonu odbywa się przy pomocy piły o maksymalnej średnicy 160 cm osiągając głębokość cięcia do 73 cm. W przypadku braku możliwości zacięcia narożników czy np. demontażu podciągów,  używamy piły łańcuchowej ręcznej pracującej w technice diamentowej, co pozwala osiągnąć dodatkową precyzję. Główne zastosowanie wyżej wymienionej techniki służy pracom remontowym, wykonywaniu i poszerzaniu otworów pod stolarkę, biegi schodowe. W razie potrzeby montujemy również nadproża ponad wykonywanymi otworami. Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów cięcie w naszej ofercie poszerzyliśmy o cięcie elementów wielkogabarytowych – np. demontaż pełnych ścian oraz stropów. Cięcie odbywa się na mokro co zapobiega pyleniu.

Technologia:

  • Cięcie piłami HILTI,
  • Głębokość do 730 mm,
  • Dowolny kąt cięcia,
  • Materiały: żelbet, beton, kamień, cegła.

Wybrane realizacje: